Witamy na naszej stronie.

Nazywamy się Sławomir Łukasiewicz i Sławomir Krzemiński i jesteśmy współwłaścicielami firmy TWÓJ DOM SC

Firma TWÓJ DOM z siedzibą w Gdańsku, ul. Leona Droszyńskiego 15 powstała w 1999 r. Od początku naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z producentem drzwi i okien firmą Pol-Skone z Lublina.

 

Nasza wieloletnia współpraca z Pol-Skone dotycząca sprzedaży i montażu drzwi to (zaowocowała) setki zadowolonych ze współpracy z nami klientów i wiele tysięcy zamontowanych przez nas drzwi . Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże firmy zajmujące się budową mieszkań , biur, hoteli i innych obiektów. Bogate doświadczenie dotyczące produktów Pol-Skone, bardzo duża ekspozycja drzwi , gwarantują Państwu miłą i profesjonalną obsługę oraz pomoc w doborze najbardziej odpowiednich drzwi pod wzglądem wystroju wnętrza i możliwości finansowych.

 

Świetnie wyposażona i posiadająca wieloletnie doświadczenie Autoryzowana Grupa Montażowa zapewni profesjonalny pomiar, dowóz oraz montaż drzwi. Poza montażem wykonujemy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną produktów Pol-Skone.

Zapraszamy do naszego sklepu w Gdańsku przy ul. Leona Droszyńskiego 15, gdzie obejrzeć można wiele drzwi Pol-Skone, oraz do obejrzenia galerii naszych realizacji.

Do zobaczenia,

stat4u stat4u