O firmie

Witamy na naszej stronie.

Firmę TWÓJ DOM założyliśmy w 1999 roku i od początku naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z producentem drzwi i okien firmą Pol-Skone® z Lublina. Wieloletnie współdziałanie z tym prestiżowym, lubelskim wytwórcą przyniosło setki zadowolonych klientów i tysiące zamontowanych drzwi.

Pod koniec 2015 roku w ramach akcji DOBRY MONTAŻ producent Pol-Skone Sp. z o.o. polecał naszą firmę jako jedyną w Gdańsku!

Pol-Skone logo malowane

Obsługujemy zarówno kontrahentów indywidualnych jak i duże firmy zajmujące się remontem oraz budową kompleksów mieszkalnych, biurowców, hoteli, pensjonatów, szpitali i innych obiektów. Bogate doświadczenie dotyczące produktów Pol-Skone® oraz szeroka ekspozycja drzwi gwarantują Państwu miłą i profesjonalną obsługę, w tym rzetelną pomoc w doborze najbardziej optymalnych drzwi pod względem wystroju wnętrza i możliwości finansowych.

Świetnie wyposażona i posiadająca wieloletnie doświadczenie Autoryzowana Grupa Montażowa zapewnia fachowy pomiar, dowóz oraz montaż drzwi. Wykonujemy również obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną produktów Pol-Skone®

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji » oraz do naszego sklepu w Gdańsku przy ulicy Leona Droszyńskiego 15 » gdzie można obejrzeć na żywo wiele wersji drzwi marki Pol-Skone® Natomiast pełna oferta produktowa znajduje się w aktualnym katalogu »

Do zobaczenia!

Mirosława i Sławomir Łukasiewicz – współwłaściciele firmy TWÓJ DOM S.C.