Opinie klientów

Poniżej gromadzimy referencje i opinie naszych kooperantów – klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz deweloperów. Mocno zachęcamy do zostawienia szczerego komentarza, gdyż bezpośrednie oceny naszej pracy płynące od odbiorców uważamy za bezcenne.

Dzięki nim możemy stale śrubować jakość naszych usług, szybko adaptować się do zmian na rynku, celnie zaspokajać indywidualne potrzeby klientów czy po prostu utrwalać się w przekonaniu, że odbiorca jest w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy z nami.

Napisz opinię w Google »

Napisz recenzję na Facebook’u »

Referencje i opinie klientów firmy Twój Dom S.c. Sprzedaż i montaż drzwi – Autoryzowany przedstawiciel Pol-Skone

Profesjonalne podejście do klienta. Świetny i szybki montaż. Dobra robota!!!

Paulina – https://goo.gl/maps/C4CxPJvBHs1ZTr6Z7


Profesjonalna usługa sprzedaży i montażu drzwi. Ogarniają nawet nietypowe zamówienia, przy których konkurencja wymięka. Szczerze polecam!

Henry – https://goo.gl/maps/kfiwiJzzq5Tdnv239


Dziękuję i polecam 🙂

Katarzyna “Aviator” – https://forum.trojmiasto.pl/Zakup-drzwi-z-montazem-t457358,2,15145.html


Fachowe porady w sklepie i profesjonalny montaż. Pomimo małej przestrzeni w sklepie, chyba największa ekspozycja drzwi Pol-Skone w Gdańsku. Kupiłem drzwi do całego domu. Dostawa i montaż w terminie.
PS. Poleciłem Was koledze. Mam nadzieje, że też się nie zawiedzie 🙂

Paweł K. – https://forum.trojmiasto.pl/Polecam-t307246,2,15145.html


[…] Obsługa miła i pomocna. Drzwi dobrej jakości i co do montażu też nie mam żadnych zastrzeżeń.
Ogólnie firmę polecili mi znajomi i na całe szczęście nie zawiodłem się. Pozdrawiam

Przemysław – https://forum.trojmiasto.pl/Niestety-nie-polecam-brak-profesjonalizmu-t173636,2,15145.html


One Comment
  1. Z oferty firmy Twój Dom skorzystałem ponad 4 lata temu podczas generalnego remontu mojego mieszkania. Obsługa klienta, doradztwo i montaż na 10/10. Jednak w ostatnim czasie jedne z drzwi przesuwnych przestały się komfortowo domykać. Zadzwoniłem do nich i zamówiłem serwis. Wiedząc, że 2-letnia gwarancja już minęła, przygotowałem trochę gotówki. Po naprawie pytam miłych Panów “ile się należy?”. W odpowiedzi usłyszałem “nic, w ramach dobrej współpracy” 😀 Wprawdzie naprawa trwała niecałe 30 minut, ale typowi w tym kraju Janusze biznesu zażądali by minimum 100zl a tu taki mały prezent. Poczułem, że muszę się jakoś im odwzajemnić, dlatego postanowiłem skromnie opisać jak zostałem obsłużony z silnym przekonaniem, że takie firmy powinny wieść prym w każdej polskiej branży. Szczerze polecam firmę Twój Dom

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *